Оригінальні пластикові вікна Rehau (Рехау) Київ. Теплі, стандартні і недорогі металопластикові вікна на замовлення.

ТОВ «ХІМАВТО» було створено в 1995 році, а з 2001 року почало виготовляти вікна з профілю «Rehau» (Німеччина) з фурнітурою фірми «МАСО» (Австрія) і вже більше 15 років успішно існує на ринку з виготовлення та збуту ПВХ виробів.

Ми надаємо повний спектр послуг: замір, виробництво, демонтаж і монтаж виробів, а так само їх повне сервісне обслуговування.

Вікна компанії «ХІМАВТО» – це в першу чергу якісна продукція, яка відповідає всім нормам і стандартам, а також останнім тенденціям і вимогам ринку. Наша компанія відстежує новітні технології в сфері вікон REHAU і постійно впроваджує їх у виробництво, що дозволяє виготовляти технологічно нові вікна Rehau. Колектив компанії складається з кваліфікованих фахівців, які мають багаторічний досвід роботи і зможуть оперативно і точно запропонувати Вам металопластикові конструкції за Вашим бажанням і смаком. Металопластикові вікна компанії «ХІМАВТО» – це професійний замір, виробництво і установка вікон з використанням комплектуючих і матеріалів високої якості, а також сервіс, який ми надаємо Вам незалежно від обсягу замовлення.

Невід’ємним гарантом успіху є багатогранність вибору форми вікна. Складні конструкції будь-яких форм, такі як круглі, овальні, трапецієвидні, арочні, трикутні та багато інших вікна і двері, ми зробимо Вам з легкістю. Так само широкий спектр колірних рішень профілю REHAU дозволить Вам знайти нові рішення дизайну Ваших вікон. Профіль REHAU дозволяє ставити у вироби найрізноманітніші склопакети: від полірованого скла товщиною 4 мм до двокамерного склопакета товщиною 40 мм з енергозбереженням, в залежності від вимог до виробу.

Ми надаємо не тільки послуги скління балконів, але і пропонуємо такі роботи як: утеплення, зовнішня, внутрішня обшивка і винесення балконів. В кінцевому результаті Ви будете мати готовий балкон під ключ. Якщо Вам потрібні якісні вікна від виробника, «ХІМАВТО» – це компанія, яка Вам їх надасть.

Так як ми є компанією-партнером фірми Rehau, в рамках системи контролю якості проводиться технічних аудит якості готових виробів на виробництві. Наші вікна екологічно безпечні, їх використання дозволено в медичних закладах, дитячих садках і школах, що підтверджено результатами державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Компанія «ХІМАВТО» дає гарантію на конструкції з профілю «Rehau», склопакет і монтажні роботи — 5 років. Наші вікна – це комфорт і затишок Вашого будинку, ви можете бути впевнені в надійності і довговічності Ваших вікон!

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ВІКНА

 

На сьогоднішній день проблема збереження тепла в приміщеннях є актуальною для більшості населення країни. Але є кілька варіантів її вирішення, і один з них – це встановлення енергозберігаючих вікон з надійною системою теплоізоляції.

Сучасні віконні системи дозволяють ефективно контролювати енерговитрати в період опалювального сезону. Високий показник теплоізоляції забезпечує зниження енергоспоживання не менше ніж на 76% в порівнянні зі старими вікнами рамами. Таким чином, Ви значно скорочуєте споживання енергії та економите свої гроші.

В тематиці енергозберігаючих вікон можна зустріти показовий коефіцієнт U. U – це коефіцієнт теплопередачі. Він використовується для теплоізоляційної характеристики вікон і визначає кількість теплової енергії, що проходить за одиницю часу через площу поверхні в 1 м2. Чим нижче коефіцієнт, тим вище теплоізоляційна здатність віконної системи.

Для порівняння, коефіцієнт теплопередачі стандартного вікна з подвійним склопакетом дорівнює 5,8 Вт / м2К, в той час як пікові значення коефіцієнта теплопередачі наших вікон досягають рівня 0,85 Вт / м2К. Додатковим критерієм ізоляційних характеристик вікон служить якість монтажу з дотриманням абсолютної герметичності системи, що зменшує ризик потрапляння вологи і виникнення цвілі. Замовте пластикові теплі вікна Рехау у Києві вже наразі.

ВІКНА З ПІДВИЩЕНОЮ ШУМОІЗОЛЯЦІЄЮ

У повсякденному житті нас постійно оточує монотонний шум мегаполісу, звуки потоку транспорту, гучна музика і різні звуки природи. Такі дратівливі чинники є згубними для нашої нервової системи і здоров’я.

Вікна REHAU забезпечують ефективний спокій і відпочинок у власному будинку, зберігають затишок і гармонію у всіх приміщеннях. Це збереже Ваше хороше самопочуття на довгі роки, і підвищить добробут сім’ї.

БЕЗПЕЧНІ ВІКНА

З віконними системами REHAU Ви гарантовано можете відчувати себе в безпеці у власному будинку. Всі вікна нашого виробництва оснащені оптимальної захистом від злому згідно з світовими нормативами, мають сертифікати якості. Опція «все включено» доступна будь-якому покупцеві.

На Ваш вибір пропонуються вікна декількох класів зламобезпеки, але всі вони мають підвищені характеристики надійності запобігання несанкціонованого проникнення в приміщення. Правильна техніка експлуатації вікон знижує ризик злому, так як приблизно 80% всіх випадків відбувається через легкодоступність вікон і дверей. вікна REHAU пропонують індивідуальне посилення безпеки, яке ускладнить проникнення у Ваш будинок небажаним гостям.

Більше третини спроб так і залишаються спробами завдяки віконному обладнання для попередження переломів!


Зворотній дзвінок
Форма обратного звонка WordPress