Оригінальні пластикові вікна Rehau (Рехау) Київ. Теплі, стандартні і недорогі металопластикові вікна на замовлення.

КЛЕМНИЙ ПРОФІЛЬ

У нашому виконанні цельностеклянные перегородки складаються зі скляного полотна товщиною 8-12 мм і затискного профілю, який з одного боку точками кріплення надійно фіксує полотно, а з протилежного – міцно з’єднаний зі стаціонарними несучими поверхнями (стелю або підлогу, і ін). Вкрай рідко конструкція вимагає додаткового кріплення затискного профілю до стін.

Повний комплект системи включає в себе несучий профіль, притискні кліпси і дві декоративні планки.

СЕРІЯ ДП 0240

Переваги системи перегородок серії ДП 0240:

– спрощена система складання;
– різноманітна вариабильность заповнення;
-додаткове наповнення звукоізоляційним матеріалом простору між непрозорими панелями;
– можливість розташування електрокомунікацій всередині профілю, а також монтаж вимикачів і розеток всіх видів;
– фірмові сертифікати якості.

Основні технічні особливості:

– Система ДП 0240 дозволяє встановлювати одинарне та подвійне полотно скла, крім того непрозорі композитні панелі товщиною 5 ммм, гіпсокартон, МДФ, ДСП товщиною 10 мм;
– можливість комбінування з конструкціями інших систем;
– допускається можливість монтажу жалюзі з ручним приводом управління;
– система дозволяє з’єднання конструкцій під кутом від 90 °  до 270о, а також поєднання 3-х і 4-х секцій перегородок в одному вузлі.

ТЕПЛА СЕРІЯ ДП 75

Область застосування алюмінієвого профілю серії ДП 75 – дверні системи, віконні системи, вітражі, перегородки, потребують теплоізоляції. Для виготовлення даного профілю застосовують метод гарячого пресування з алюмінієвого сплаву АД31Т1 (алюміній-магній-кремній) у відповідності з ДСТУ Б Ст. 2.6-3-95 (ГОСТ 22233-93). Зовнішні поверхні профілю покриваються порошковою поліестерним покриттям.

Основними перевагами профілів серії ДП 75 є простота і надійність, легкість профілів і їх міцність, універсальність збірки, якість фарбування. Ці характеристики обумовлюють економічну доцільність застосування даної системи.

Віконно-дверна система з терморозривом серії ДП 75, виготовлений з високоякісного алюмінієвого профілю, характеризується надійною міцністю, підвищеною стійкістю до механічних і корозійних пошкоджень, технологічністю і легкістю монтажу.

 

ТЕПЛА СЕРІЯ ДП 69

Область застосування алюмінієвого профілю серії ДП 69 – дверні системи, віконні системи, вітражі, перегородки, потребують теплоізоляції. Для виготовлення даного профілю застосовують метод гарячого пресування з алюмінієвого сплаву АД31Т1 (алюміній-магній-кремній) у відповідності з ДСТУ Б Ст. 2.6-3-95 (ГОСТ 22233-93). Зовнішні поверхні профілю покриваються порошковою поліестерним покриттям.

Основними перевагами профілів серії ДП 69 є простота і надійність, легкість профілів і їх міцність, універсальність збірки, якість фарбування. Ці характеристики обумовлюють економічну доцільність застосування даної системи.

Віконно-дверна система з терморозривом серії ДП 69, виготовлений з високоякісного алюмінієвого профілю, характеризується надійною міцністю, підвищеною стійкістю до механічних і корозійних пошкоджень, технологічністю і легкістю монтажу.

 

ТЕПЛА СЕРІЯ ДП 14

Область застосування алюмінієвого профілю серії ДП 14 – дверні системи, віконні системи, вітражі, перегородки, потребують теплоізоляції. Для виготовлення даного профілю застосовують метод гарячого пресування з алюмінієвого сплаву АД31Т1 (алюміній-магній-кремній) у відповідності з ДСТУ Б Ст. 2.6-3-95 (ГОСТ 22233-93). Зовнішні поверхні профілю покриваються порошковою поліестерним покриттям.

Конструкції на основі профілю серії ДП 14 допускають установку скла або інших заповнювачів, товщиною 20-34 мм.

Основними перевагами профілів даної серії є простота і надійність, легкість профілів і їх міцність, універсальність збірки, якість фарбування. Ці характеристики обумовлюють економічну доцільність застосування даної системи

Віконно-дверна система з терморозривом серії ДП 14, виготовлений з високоякісного алюмінієвого профілю, характеризується надійною міцністю, підвищеною стійкістю до механічних і корозійних пошкоджень, технологічністю і легкістю монтажу.

 

ХОЛОДНА СЕРІЯ ДП 10

Область застосування алюмінієвого профілю серії ДП 10 – дверні системи, віконні системи, вітражі, перегородки, які не потребують теплоізоляції. Для виготовлення даного профілю застосовують метод гарячого пресування з алюмінієвого сплаву АД31Т1 (алюміній-магній-кремній) у відповідності з ДСТУ Б Ст. 2.6-3-95 (ГОСТ 22233-93). Зовнішні поверхні профілю покриваються порошковою поліестерним покриттям.

Конструкції на основі профілю серії ДП 10 допускають установку скла або інших заповнювачів, товщиною 4, 5, 6, 20, 22, 24 мм.

Основними перевагами профілів даної серії є простота і надійність, легкість профілів і їх міцність, універсальність збірки, якість фарбування. Ці характеристики обумовлюють економічну доцільність застосування даної систем.

Віконно-дверна система з терморозривом серії ДП 10, виготовлений з високоякісного алюмінієвого профілю, характеризується надійною міцністю, підвищеною стійкістю до механічних і корозійних пошкоджень, технологічністю і легкістю монтажу.

 

ХОЛОДНА СЕРІЯ ДП 23

Область застосування алюмінієвого профілю серії ДП 23 – дверні системи, віконні системи, вітражі, перегородки, які не потребують теплоізоляції. Для виготовлення даного профілю застосовують метод гарячого пресування з алюмінієвого сплаву АД31Т1 (алюміній-магній-кремній) у відповідності з ДСТУ Б Ст. 2.6-3-95 (ГОСТ 22233-93). Зовнішні поверхні профілю покриваються порошковою поліестерним покриттям.

Конструкції на основі профілю серії ДП 23 допускають установку скла або інших заповнювачів, товщиною 4, 5, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24 мм.

Основними перевагами профілів даної серії є простота і надійність, легкість профілів і їх міцність, універсальність збірки, якість фарбування. Ці характеристики обумовлюють економічну доцільність застосування даної систем.

Віконно-дверна система з терморозривом серії ДП 23, виготовлений з високоякісного алюмінієвого профілю, характеризується надійною міцністю, підвищеною стійкістю до механічних і корозійних пошкоджень, технологічністю і легкістю монтажу.

 

ХОЛОДНА СЕРІЯ ДП 40

Область застосування алюмінієвого профілю серії ДП 40 – дверні системи, віконні системи, вітражі, перегородки, які не потребують теплоізоляції. Для виготовлення даного профілю застосовують метод гарячого пресування з алюмінієвого сплаву АД31Т1 (алюміній-магній-кремній) у відповідності з ДСТУ Б Ст. 2.6-3-95 (ГОСТ 22233-93). Зовнішні поверхні профілю покриваються порошковою поліестерним покриттям.

Конструкції на основі профілю серії ДП 40 допускають установку скла або інших заповнювачів, товщиною 4, 5, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24 мм.

Основними перевагами профілів даної серії є простота і надійність, легкість профілів і їх міцність, універсальність збірки, якість фарбування. Ці характеристики обумовлюють економічну доцільність застосування даної систем.

Віконно-дверна система з терморозривом серії ДП 40, виготовлений з високоякісного алюмінієвого профілю, характеризується надійною міцністю, підвищеною стійкістю до механічних і корозійних пошкоджень, технологічністю і легкістю монтажу.

 

ХОЛОДНА СЕРІЯ ДП 41

Область застосування алюмінієвого профілю серії ДП 41 – дверні системи, віконні системи, вітражі, перегородки, які не потребують теплоізоляції. Для виготовлення даного профілю застосовують метод гарячого пресування з алюмінієвого сплаву АД31Т1 (алюміній-магній-кремній) у відповідності з ДСТУ Б Ст. 2.6-3-95 (ГОСТ 22233-93). Зовнішні поверхні профілю покриваються порошковою поліестерним покриттям.

Конструкції на основі профілю серії ДП 41 допускають установку скла або інших заповнювачів, товщиною 4, 6, 8, 18, 20, 22, 24 мм.

Основними перевагами профілів даної серії є простота і надійність, легкість профілів і їх міцність, універсальність збірки, якість фарбування. Ці характеристики обумовлюють економічну доцільність застосування даної систем.

Віконно-дверна система з терморозривом серії ДП 41, виготовлений з високоякісного алюмінієвого профілю, характеризується надійною міцністю, підвищеною стійкістю до механічних і корозійних пошкоджень, технологічністю і легкістю монтажу.


Зворотній дзвінок
Форма обратного звонка WordPress