Оригінальні пластикові вікна Rehau (Рехау) Київ. Теплі, стандартні і недорогі металопластикові вікна на замовлення.

Сучасний ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує різні способи і матеріали для раціонального розподілу простору на функціональні зони. Одним з недорогих, привабливих і популярних сьогодні є алюмінієві перегородки. Останні широко застосовуються при зонуванні простору, встановлюються не тільки в громадських, офісних, але і житлових приміщеннях.

Перегородки з алюмінію недорого

Алюміній – популярний матеріал, що відрізняється невеликою вагою і тривалим терміном служби, в порівнянні з іншими важкими конструкціями.

Компанія “ХІМАВТО” пропонує алюмінієві перегородки найвищої якості за найпривабливішими цінами. Інноваційні технологи виробництва дозволяють створювати привабливі конструкції цікавого дизайну з бездоганними експлуатаційними характеристиками.

Перегородки з алюмінію: основні види

Завдяки унікальним властивостям алюмінію, ми можемо створювати перегородки різних типів:

 • Стаціонарні. Являють собою конструкцію з каркаса і металевого профілю, яка обшивається будь-яким листовим матеріалом. Наприклад, гіпсокартоном. Подібні перегородки можуть бути декоровані скляними або вітражними вставками для додання особливої ​​легкості та оригінальності.
 • Мобільні. Можуть мати рівну або ламану форму. Подібні конструкції без проблем переміщаються в просторі за допомогою спеціальних коліщаток. У разі необхідності – легко і швидко фіксуються в заданому місці. Мобільні перегородки дозволяють розмежувати простір. У разі необхідності можуть бути зовсім прибрані.
 • Розсувні. У свою чергу поділяються на два типи: складні і рухливі. Обидва варіанти прості і зручні в експлуатації і досить популярні серед замовників.
 • Перегородки-трансформери. Можуть швидко видозмінювати свою форму завдяки зручній системі шарнірів.
 • Офісні. Являють собою типові вертикальні стіни, які розмежовують офісний простір і розділяють робочі місця. Перегородки офісного типу можуть оснащуватися спеціальними ящиками і додатковими освітлювальними приладами.

Якому б варіанту алюмінієвих перегородок ви не віддали перевагу, в будь-якому випадку, такі конструкції будуть виглядати стильно і сучасно, дозволяють більш раціонально використовувати дорогоцінні квадратні метри.

Переваги алюмінієвих перегородок від “ХІМАВТО”

Незважаючи на невелику вагу, алюміній відрізняється досить високими показниками міцності і без проблем витримує будь-які навантаження. Найбільш значні переваги перегородок з алюмінію:

 • Стойко переносять негативний вплив факторів навколишнього середовища. Підвищена вологість або хімічні речовини не призводять до псування або деформацій. При необхідності перегородку з алюмінію можна мити звичайною ганчірочкою, змоченою в мильному розчині.
 • Невелика вага – ще одна перевага. Установка перегородок не збільшує навантаження на конструктивні елементи будівлі і рухливі з’єднання.
 • Швидкість монтажу. Щоб зібрати і в разі необхідності розібрати перегородки не буде потрібно багато зусиль, спеціальних знань і навичок.
 • Перегородки не потребують додаткового фарбуванні і будь-якої спеціальної обробки. Сам по собі алюміній має естетично привабливий зовнішній вигляд. Навіть по істеченіію 10-15 років не втрачає свої властивості і красу.
 • Екологічність. Алюміній – екологічний матеріал, який не шкідливий для здоров’я людини. Навіть при нагріванні він не виділяє в повітря шкідливих токсичних речовин, завдяки чому може використовуватися навіть в житлових приміщеннях.
 • Пожежостійкість. Перегородки з алюмінію не є горючим матеріалом і не можуть стати причиною загоряння.

Кращі алюмінієві перегородки від “ХІМАВТО”

Хочете купити алюмінієві перегородки? Сміливо телефонуйте нам! Компанія “ХІМАВТО” пропонує весь спектр послуг, пов’язаний з проектуванням, виготовленням, доставкою та професійним монтажем.

Ми готові виконати замовлення будь-якого рівня складності на найвищому професійному рівні.

Звернувшись до нас, ви зможете розраховувати на:

 • доступні ціни;
 • якісні матеріали;
 • стислі терміни виконання замовлень;
 • хороший сервіс;
 • відмінний підсумковий результат.

Зворотній дзвінок
Форма обратного звонка WordPress