Оригінальні пластикові вікна Rehau (Рехау) Київ. Теплі, стандартні і недорогі металопластикові вікна на замовлення.

Шукайте ефективний і зручний спосіб раціонального використання площі і економії вільного простору? Зробіть вибір на користь скляних перегородок від компанії «ХІМАВТО» різних форм, видів і дизайну.

Скляні перегородки Київ

Головна перевага такого способу поділу простору – відсутність необхідності реєстрації перепланування. Крім того, скляні перегородки мають масу інших переваг:

 • Швидкий монтаж;
 • Можливість виконати перепланування без зайвого будівельного сміття, пилу і бруду в найкоротші терміни;
 • Монтаж конструкцій в офісах і на підприємствах може проводитися прямо під час робочого процесу, без відволікання співробітників від основної діяльності;
 • можливість працювати в умовах денного освітлення більш тривалий час.

В офісних приміщеннях завдяки перегородок зі скла керівник має можливість більш ефективно контролювати роботу підлеглих, прямо не встаючи зі свого крісла.

Перегородки зі скла – зручне рішення просторових питань

Суцільноскляні перегородки – ідеальне рішення для офісу. З їх допомогою можна забезпечити максимально комфортну обстановку всередині офісного приміщення.

У житлових приміщеннях подібні системи виглядають не менш ефектно і дозволяють виконати зонування простору, розбивши будь-яку кімнату на кілька функціональних зон.

Крім того, перегородки можна сміливо назвати відмінним архітектурним рішенням для будь-якого, житлового або нежитлового приміщення.

Скляні перегородки різного дизайну

Скло – універсальний довговічний матеріал, який без проблем переносить негативний вплив факторів навколишнього середовища, в тому числі різкі перепади температур і сонячне світло. Завдяки цим властивостям перегородки можна монтувати навіть у тих місцях, які потрапляють під пряме сонячне світло, не побоюючись псування або появи деформацій.
Для додання перегородок особливо привабливого естетичного вигляду, на скло може бути нанесено зображення або візерунок, логотип компанії, корпоративний малюнок і т. П.

У нас ви можете замовити скляні перегородки будь-якого дизайну, вибравши не тільки відтінок скла і малюнок, а також фурнітуру, відмінно доповнює загальний стиль приміщення.

Фахівці компанії «ХІМАВТО» беруться за будь-які дизайнерські проекти і втілюють в життя найсміливіші ідеї та фантазії замовника.

Як вибрати скляні перегородки правильно?

 • Для торгових та офісних приміщень вибирайте перегородки з прозорого скла з нанесенням фірмового логотипу, графіки, фірмової символіки.
 • Для житлових приміщень або ванної кімнати варто вибрати перегородки з матового загартованого скла. Вони ефективно поділять простір на функціональні зони і при цьому не «вкрадуть» ні краплі простору.
 • Для дитячої кімнати підійдуть розсувні перегородки з ледве помітним малюнком.

Ми готові запропонувати гідний асортимент скляних перегородок за найдоступнішою ціною, а також:

 • найвищу якість конструкцій;
  відмінний рівень сервісу;
 • безкоштовні консультації фахівців;
 • швидкі терміни виконання замовлень;
 • якісний і оперативний монтаж.

Хочете дізнатися, скільки коштують скляні перегородки? Дзвоніть за телефонами, представленим на сайті. Менеджери нашої компанії дадуть відповідь на всі запитання й підберуть оптимальний варіант перегородок зі скла для будь-якого приміщення. Краще співвідношення ціна-якість ви навряд чи зможете знайти!


Зворотній дзвінок
Форма обратного звонка WordPress