Оригінальні пластикові вікна Rehau (Рехау) Київ. Теплі, стандартні і недорогі металопластикові вікна на замовлення.

Компанія “ХІМАВТО” – ваш вірний друг і помічник в питаннях проектування, виготовлення та встановлення якісних металопластикових вікон. Ми пропонуємо весь спектр послуг, в тому числі оперативний і професійний монтаж віконних систем будь-якого рівня складності.

Послуги професійного монтажу

Якісні матеріали, а також професійне виготовлення вікон – тільки 50% успіху. Щоб встановлена ​​віконна конструкція прослужила максимально довго, необхідний спеціальний монтаж. Установка вікна є завершальним етапом всього процесу. Більшість проблем з пластиковими вікнами трапляються саме через неправильну установку. Якщо в процесі монтажу були порушені технології, рано чи пізно проблеми неминуче виникнуть.

Компанія “ХІМАВТО” пропонує якісний і швидкий монтаж за найпривабливішими цінами. Наші майстри – це фахівці з великим досвідом роботи, які займаються монтажними роботами не перший рік і знають всі тонкощі і нюанси цього процесу.

Інженерні співробітники нашої компанії постійно вдосконалюють технології установки і впроваджують найсучасніші матеріали.

В процесі монтажу використовуються:

  • матеріали та обладнання відомих європейських брендів;
  • високоякісні комплектуючі;
  • сучасні монтажні технології.

Все це в комплексі дозволяє забезпечити тривалий термін експлуатації кожної віконної системи, а також бездоганний естетичний вид.

Професійне зняття вимірів

Перший, найбільш важливий етап процесу покупки пластикових вікон – зняття вимірів майстром. Тільки кваліфікований фахівець може грамотно виміряти потрібні параметри віконного отвору. Без цієї процедури виготовлення вікна потрібних розмірів неможливо. Під час обміру майстер враховує конструкцію споруди, а також побажання замовника. Правильно зроблений завмер – гарантія надійної і тривалої роботи вікна в подальшому.

Професійний і відповідальний підхід до питань зняття замірів, виробництва і монтажу гарантують максимально швидку установку склопакета як в зимовий, так і літній час, без переохолодження приміщення.

У холодну пору року майстри використовують спеціальні витратні матеріали та теплові завіси, приділяючи пильну увагу герметизації стиків і швів.

Основні етапи установки вікон

Монтаж пластикових вікон з дотриманням технологій установки і загальноприйнятих стандартів – досить складний, багатоетапний процес, довіряти який слід тільки професіоналам “ХІМАВТО”. Ми виконуємо роботи в кілька етапів:

  • Зняття вимірів і узгодження конструкції майбутнього вікна. Під час обміру віконного отвору фахівець уточнить всі побажання клієнта, внесе їх до бланку вимірів.
  • Демонтаж старого вікна. Процедура, яка включає не тільки витяг старої конструкції, а також будівельного сміття і утеплювача, підрівнювання прорізів.
  • Установка склопакета. Виконується строго за рівнем. Зазори між вікном і стіною заливаються монтажною піною.
  • Регулювання фурнітури. Проводиться для забезпечення комфортної експлуатації вікна, а також максимально повного і герметичного примикання до рами.
  • Установка підвіконня. Правильно зафіксований професіоналами підвіконня не буде прогинатися, перекошуватися, тріскатися.

Після завершення установки ви отримуєте повністю готовий до експлуатації склопакет, який не тільки захистить приміщення від холоду, спеки, пилу і шуму, а також ідеально впишеться в дизайн кімнати.


Зворотній дзвінок
Форма обратного звонка WordPress