Оригінальні пластикові вікна Rehau (Рехау) Київ. Теплі, стандартні і недорогі металопластикові вікна на замовлення.

Пластикові вікна Rehau Київ

Пластикові (металопластикові) вікна

Вікна від компанії «ХІМАВТО» – це класичні пластикові системи, які відрізняються бездоганною німецькою якістю і доступною ціною. Ми пропонуємо до продажу продукцію, яка в повній мірі відповідає європейським стандартам по товщині, жорсткості і іншим параметрам.

Вікна від «ХІМАВТО» – це тривалий термін служби і привабливий вигляд на довгі роки.

Особливості пластикових вікон

Наші віконні системи надають відмінні можливості для стильного і сучасного оформлення отвору. Фахівці «ХІМАВТО» фарбують вікна в будь-який відтінок або виготовляють їх з кольорового профілю.

Експлуатаційні характеристики та властивості віконних систем також радують: вони відмінно захищають від холоду, стороннього шуму, характеризуються повішеною міцністю. Щодня пластикові вікна від «ХІМАВТО» вибирають десятки клієнтів. І це не дивно! Металопластикові віконні системи максимально пристосовані до експлуатації в наших умовах і служать десятки років.

Власне виробництво

Наявність потужної матеріально-технічної бази, а також власного виробничого цеху по виготовленню вікон, оснащеного найсучаснішими автоматизованими верстатами світових брендів, дозволяє радувати замовників першокласної продукцією. Всі без винятку віконні системи виготовляються з найкращого німецького ПВХ-профілю REHAU. У нас ви можете замовити конструкції стандартних розмірів або вікна з індивідуальними параметрами, простий або складної конфігурації.

Завдяки продуктивній роботі власного цеху, ми гарантуємо оперативні терміни виконання замовлень будь-якого обсягу та рівня складності.

Максимально вигідні ціни

Ціни

Двостулкові вікно 1300*1400 мм Ecosol 60 Ecosol 70
Стеклопакет двукамерний  32 мм з енергозбереженням двукамерний 40 мм з енергозбереженням
Фурнітура МАСО МАСО
Підвіконня 300мм 300м
Відлив 150мм 150мм
Вартість 3737грн 3945грн
Трьохстулкове вікно 2100*1400 мм Ecosol 60 Ecosol 70
Стеклопакет двукамерний  32 мм з енергозбереженням двукамерний 40 мм з енергозбереженням
Фурнітура МАСО МАСО
Підвіконня 300мм 300м
Відлив 150мм 150мм
Вартість 5310грн 5630грн
Балконний блок 2050*2100 мм Ecosol 60 Ecosol 70
Стеклопакет двукамерний  32 мм з енергозбереженням двукамерний 40 мм з енергозбереженням
Фурнітура МАСО МАСО
Підвіконня 300мм 300м
Підвіконня 150мм 150мм
Вартість 6173грн 6568грн

  Хочете купити пластикові вікна за найпривабливішою ціною? Звертайтеся безпосередньо до виробника. Ми працюємо максимально прозоро, ефективно і недорого. Минаючи послуги посередників, ви зможете заощадити до 20% вартості віконних конструкцій і отримати вікна найвищої якості точно в обумовлені терміни.

Щоб уточнити вартість металопластикових вікон від «ХІМАВТО», зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті. Досвідчені менеджери виконають попередній розрахунок вартості вікна, дадуть відповіді на всі питання і оформлять безкоштовний виклик майстра для зняття замірів.

Професійне виготовлення і монтаж вікон

Виробництво і установка пластикових вікон – основний напрямок нашої роботи. Виготовленням віконних систем і подальшим монтажем займаються фахівці з великим досвідом роботи в «віконної індустрії», які приділяють підвищену увагу якості, а також термінів виконання замовлення.

Під час установки кожне вікно комплектується необхідними комплектуючими. Також ви можете замовити додаткові аксесуари за найвигіднішими цінами – москітні сітки, дитячі замки, оригінальні ручки, жалюзі і т.п.

Переваги замовлення пластикових вікон від «ХІМАВТО»:

  • Максимально вигідні ціни виробника;
  • Безкоштовні консультації фахівців;
  • Якісний німецький профіль REHAU, першокласні аксесуари і комплектуючі;
  • Безкоштовний виїзд майстра для зняття замірів в будь-який зручний час;
  • Великий асортимент вікон німецької якості;
  • Офіційна гарантія фірми-виробника на самі вікна і монтажні роботи;
  • Оперативність виконання замовлень.

Незалежно від того, які вікна і в якій кількості ви замовте, можете розраховувати на бездоганний рівень сервісу та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Пластикові вікна від «ХІМАВТО» – це красиво, якісно і недорого!


Зворотній дзвінок
Форма обратного звонка WordPress