Оригінальні пластикові вікна Rehau (Рехау) Київ. Теплі, стандартні і недорогі металопластикові вікна на замовлення.

Ролети представляють собою ряд ламелей, які в процесі підйому згортаються в рулон по напрямних шин в захисний короб, установливаемый, як правило, у верхній частині прорізу. Вони ефективно захищають вікна, двері, гараж від сонця, пилу, шуму, взломаи пр.

Ламелі, що входять в конструкцію ролетів, розрізняються по ширині і товщині, що несе на собі їх різні функціональні навантаження. Таким чином, ролети можна розділити на оконнные і гаражні. При виготовленні віконних елементів використовується профілю від 39 до 45, а 55 і 77 відповідно застосовують для гаражних. Вони витримують різні вітрові навантаження і відповідають стандартним вимог до опору.

Представляємо деякі характеристики алюмінієвих профілів ролетних ламелей. Наприклад, алюміній роликової прокатки ідеально згортається в необхідну форму, але для додання жорсткості такі ламелі додатково задуваються піною. Звідси і назва пенонаполненный профіль, він оптимально легкий, мобільний і має підвищений захист від холоду. Суцільнотягнутий або экстудированный алюміній витягується через спеціальну форму, ламелі з такого матеріалу більш широкі, що збільшує міцність і надійність підсумкового вироби.

Стандартні кольори ролет сірий, коричневий, білий, бежевий, але для наших клієнтів надається можливість замовити поверхні, що імітують текстуру дерева або вибрати будь-який відтінок по каталогу RAL. За варіантом монтажу ролети поділяються на ті, які монтуються в проріз – вбудований монтаж або встановлюються поверх отвору.


Зворотній дзвінок
Форма обратного звонка WordPress